صفحه اصلی / گزارش خطبه‌ها / گزیده خطبه های نماز جمعه شهرستان بدره ( ۲۱ مهر ۹۶ )

گزیده خطبه های نماز جمعه شهرستان بدره ( ۲۱ مهر ۹۶ )

نماز جمعه این هفته به امامت امام جمعه موقت شهرستان برگزار گردید .

حجت الاسلام عبدی ابتدا به بیان اهمیت عاقبت به خیری پرداخت وخاطر نشان کرد : زندگی فرصتی است برای خدایی شدن ، اگر انسان هدف زندگی خود را بر مدار خدا محوری قرار دهد وبه اعمال خود رنگ خدایی دهد در آخرت عاقبت به خیر می شود .

وی در همین زمینه  با تشریح عوامل موثر در عاقبت به خیری افزودند  : هیچ عملی مانند انجام واجبات الهی وترک محرمات در عاقبت به خیری  انسان ماثر نمی باشد .

خطیب موقت جمعه بدره در ادامه به آتش کشیدن مسجد جامع کرمان درسال ۵۷ را نمونه کوچکی از جنایات رژیم پهلوی ولکه ننگی در تاریخ این رژیم  دانستند  .

ایشان با تسلیت شهادت امام سجاد علیه السلام ، نقش امام سجاد  در حادثه عاشورا وکربلا ودر پیام رسانی این حادثه بزرگ وروشنگری به مردم وزنده نگه داشتن اهداف نهضت عاشورا وکربلا را تشریح نمودند .

حجت الاسلام عبدی با تبریک انتصاب استاندار جدید استان ایلام ، از ایشان خواستند ضمن تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی ، در زمینه تولید واشتغال در استان ایلام وشهرستان بدره نهایت تلاش خود را به کار گیرد .

وی در پایان با توجه به نزدیک شدن به به اربعین حسینی  از مردم ولایت مدار شهرستان خواستند ضمن همکاری با موکب های اربعین در پذیرایی از زوار امام حسین علیه السلام مشارکت نمایند .

درباره مدیر سایت

این مطالب را نیز ببینید!

گزیده خطبه های  نماز عید فطر شهرستان بدره ( ۲۵خرداد۹۷)

نماز عید فطر به امامت  امام جمعه موقت شهرستان بر گزار گردید . خطبه اول …

گزیده خطبه های نمازجمعه شهرستان بدره( ۱۸خرداد ۹۷)

نماز جمعه این هفته به امامت امام جمعه موقت بر گزار گردید . حجت الاسلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *